اضافه شدن قابلیت ورود با اثر انگشت در اپلیکیشن اندرویدی

اضافه شدن قابلیت ورود با اثر انگشت در اپلیکیشن اندرویدی

اضافه شدن قابلیت ورود با اثر انگشت در اپلیکیشن اندرویدی

در جدیدترین نسخه اپ اندرویدی یاران که مختص مشتریان قرض الحسنه می باشد، قابلیت ورود با اثر انگشت فراهم شده است. در صورتیکه دستگاه تلفن همراه شما از این امکانات پشتیبانی کند، شما می توانید به سادگی این قابلیت را فعال کرده و از این پس با استفاده از اثر انگشت به نرم افزار قرض الحسنه یاران وارد شوید.

ورود با اثر انگشت از جمله به روز ترین و امن ترین روش های احراز هویت در اپلیکیشن های تلفن همراه است. این قابلیت باعث می شود علاوه بر تامین امنیت برنامه کاربردی، وارد شدن به برنامه نیز راحتتر و سریعتر انجام شود. در روش های قدیمی تر مثل وارد شدن با استفاده از کلمه عبور، این امکان وجود دارد که افراد دیگری هم با داشتن رمز عبور شما بتوانند به برنامه وارد شوند. همچنین انتخاب کلمه عبور ایمن و به خاطر سپردن آن از جمله مشکلاتی است که در روش های قبلی می توانست مشکل ساز شود. اما در روش ورود با اثر  انگشت، دیگر نیازی به حفظ کردن و به خاطر سپردن پسوردها و کلمات عبور نیست. ضمن اینکه این تضمین را ایجاد می کند هیچ کس غیر از شما امکان ورود به برنامه را ندارد. ورود به برنامه با تشخیص اثر انگشت خیلی سریع تر انجام می شود.

در نرم افزار اندرویدی قرض الحسنه برای دستگاه های تلفن همراهی که قابلیت تشخیص اثر انگشت را ندارند نیز شرایط احراز هویت ایمن فراهم شده است. در صورتیکه قابلیت ورود با اثر انگشت فعال نباشد، احراز هویت کاربر و ورود به برنامه با استفاده از سامانه پیامکی انجام می گیرد. شما پس از وارد کردن اطلاعات کاربری خود، باید منتظر دریافت پیامک کد تاییدیه باشید. کد تاییدیه به شماره همراه شما پیامک می شود و پس از وارد کردن آن امکان ورود و استفاده از امکانات برنامه قرض الحسنه را خواهید داشت.